Про нас
увійти

"Срібло" і "бронза" тернопільських спортсменів на чемпіонаті України у Кіровограді

категорія: Легка атлетика | дата: 03 08 2015

В Кіровограді на чемпіонаті України легкоатлетка Наталія Солтан з новим рекордом області виборола срібну нагороду у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами. Її результат 9.58,28 с. Спортсменка представляє обласну ШВСМ, ФСТ "Динамо", тренери Юрій Рикалов та Олександр Степанюк, навчається у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА

Ще один тернопільський атлет Іван Стребков у бігу на дистанції 1500 м здобув бронзову нагороду з особистим рекордом 3.43,16 с (обласна ШВСМ, ФСТ "Динамо", тренери Юрій Рикалов, Олександр Степанюк).

Юніорка Христина Стефанишина у стрибках в висоту на рівних боролась за перемогу серед дорослих спортсменів. На цей раз планка їй підкорилась на висоті 175 см і забезпечила восьмий результат (ДЮСШ "Колос", тренер Євген Кармелюк).

Руслан Даньків у бігу на дистанції 1500 м з результатом 3.50,08 с став одинадцятим (ФСТ "Динамо»" обласна ШВСМ, тренер Ольга Стефанишина).

"Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на головному старті сезону", – наголосив віце-президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Олександр Степанюк

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook