Легкоатлети Крістіна Поворознюк та Назар Савків — бронзові призери Кубка України

категорія: Легка атлетика | дата: 19 07 2015

28 червня до Луцька завітали спортсмени з різних областей України та Республіки Білорусь, аби взяти участь у Х Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби "Луцька десятка", які мають статус першого етапу Кубку України з цієї легкоатлетичної дисципліни. Чоловіки, жінки та юніори долали дистанцію у 10 кілометрів, а юніорки — 5 кілометрів. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернопільська легкоатлетка Крістіна Поворознюк, виступаючи серед юніорок, на Кубку України здобула бронзову нагороду. Дистанцію у 5 км спортсменка подолала з результатом 24 хвилини 37 секунд і вперше виконала норматив кандидата в майстри спорту. А в загальному заліку "Луцької десятки" Крістіна Поворознюк була четвертою.

Також вперше на цих змаганнях виконала норматив майстра спорту України на дистанції 10 км Русаліна Поворознюк. Виступаючи в категорії "жінки", спортсменка посіла п’яте місце з результатом 47 хвилин 49 секунд.

А ще одну бронзову нагороду виборов серед юніорів Назар Савків. Спортсмен, який приїхав до Луцька відразу після чемпіонату України, що відбувся у Кіровограді і був шостим, на Кубку України завоював бронзову медаль із результатом 51 хвилина 38 секунд.

Усі троє атлетів є вихованцями ДЮСШ "Колос", де займаються під керівництвом тренера Віри Зозулі. Русаліна і Крістіна Поворознюк навчаються у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, а Назар Савків після закінчення дев’ятого класу Тернопільської школи №14 також планує вступати до цього навчального закладу.