Про нас
увійти

Чемпіон України з Бучача Іван Карюк виступить на світовій першості в Колумбії

категорія: Легка атлетика | дата: 03 07 2015
Чемпіон України з Бучача Іван Карюк виступить на світовій першості в Колумбії

У Кіровограді завершився юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (1998 рік народження і молодші). Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасник тернопільської збірної Іван Карюк у штовханні ядра здобув перше місце з результатом 18,78 м. Таким чином спортсмен встановив новий рекорд області і підтвердив норматив участі у чемпіонаті світу серед юнаків, що 15-19 липня проходитиме у місті Калі (Колумбія). Іван Карюк — вихованець Бучацької ДЮСШ (тренер Іван Чуба), навчається у Бучацькій гімназії.

Щодо виступів на змаганнях у Кіровограді інших представників тернопільської команди, то Олександр Шилівський у штовханні ядра з результатом 14,74 м посів п’яте місце. Спортсмен представляє ДЮСШ "Колос" (тренери Володимир Кучеренко та Олег Данилюк), студент Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя.

Також п’ятою у бігу на 800 метрів з результатом 2.18,5 с була Оксана Більчак (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський). У спортивній ходьбі на 10 тисяч метрів з результатом 52.33,8 хв шосте місце здобув Назар Савків — вихованець тренера Віри Зозулі із ДЮСШ "Колос", учень Тернопільської ЗОШ №14.

Восьме місце у бігу на 1500 тисячі метрів з результатом 5.05,9 с посіла Христина Паньків — вихованка Чортківської ДЮСШ, яка зараз тренується в Тернополі (тренери Валерій Большаков, Ольга Стефанишина), вчиться у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. А дев’ятим із результатом 1,85 м у стрибках в висоту був Назар Вовчок (ДЮСШ "Колос", тренер Євген Кармелюк, ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook