Нові здобутки тернопільських легкоатлетів-юніорів

категорія: Легка атлетика | дата: 24 06 2015

У Харкові завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Вдало виступили на цих змаганнях тернопільські спортсмени, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Титул чемпіонки України у бігу на 5 тисяч метрів з результатом 18.27,97 хв виборола Оксана Пиж (обласна ШВСМ, ФСТ "Динамо", тренер Ольга Стефанишина), яка навчається у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.

Бронзовою призеркою турніру у стрибках в висоту з результатом 170 см стала Христина Стефанишина (ДЮСШ "Колос", тренер Євген Кармелюк). У бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами з результатом 10.38,32 хв вихованець Тернопільської районної ДЮСШ Олександр Гнатюк посів шосте місце (тренери Ольга Стефанишина та Ігор Чайка).

У спортивній ходьбі на 10 км Крістіна Поворознюк з результатом 53.34,56 хв зайняла 4 місце (ДЮСШ "Колос", тренер Віра Зозуля). Спортсменка навчається у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.

Дев’ятою у стрибках в довжину з результатом 5 м 11 см стала Вікторія Борута (ДЮСШ "Колос", тренер Михайло Васірук), а в бігу на 700 метрів з результатом 2.25,4 с представниця ОДЮСШ Надія Луцик посіла 12 місце (тренер Ольга Стефанишина).

Також в естафеті 4х100 м команда у складі Віктора Сенчука, Володимира Допти, Олегв Цебринського та Олександра Хоми з результатом 43.32 с здобула п’яте місце. Усі спортсмени — вихованці ДЮСШ "Колос", тренери Євген Кармелюк та Михайло Васірук.