Легкоатлети тернопільського "Інваспорту" вибороли 17 медалей

категорія: Легка атлетика | дата: 17 06 2015
Легкоатлети тернопільського

В Кіровограді відбувся відкритий чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового та фізичного розвитку. Команду Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" представляло семеро спортсменів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед учасників з вадами зору Дмитро Мурза у бігу на дистанції 800 метрів виборов перше місце, на дистанції 400 м був другим, а на 200-метровій дистанції посів третє місце.

Три срібних медалі серед спортсменів з вадами розумового розвитку здобула Оля Зазуляк, яка посіла друге місце у бігу на 100 м, стрибках в довжину та потрійному стрибку. Також у останніх двох дисциплінах Ольга виконала норматив майстра спорту України. Додамо, що за підсумками цих змагань спортсменка увійшла до складу збірної команди України.

Чемпіоном України у стрибках у висоту став Сергій Волохатий, а у потрійному стрибку спортсмен виборов срібну медаль. Теж "срібло" здобув у бігу на 800 метрів Микола Хрупалик, а на дистанціях 400 м та 1500 метрів він став бронзовим призером.

Серед учасників з ураженнями опорно-рухового апарату дві срібних медалі — у бігу на 800 м та 1500 м – виборов Ігор Фіялка, а на дистанції 400 метрів у атлета — "бронза".

"Срібло" і "бронзу" здобув і Едуард Каськів у метанні диску та штовханні ядра, посівши у цих дисциплінах друге і третє місця, відповідно. Ще одну срібну медаль у метанні спису завоював Микола Божемський, а у штовханні ядра спортсмен став четвертим.

Загалом у здобутку представників тернопільського центру "Інваспорт" на чемпіонаті України з легкої атлетики 17 медалей.