Золото, срібло і три бронзи тернопільських легкоатлетів

категорія: Легка атлетика | дата: 12 06 2015

П’ять медалей вибороли тернопільські легкоатлети на командному чемпіонаті України з легкої атлетики. Такі змагання 8-10 червня тривали в Кіровограді. Золото здобув майстер спорту Іван Стребков , повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У перший день змагань спортсмен зайняв четверте місце на дистанції 5 тисяч метрів з результатом 14.20,0 с, однак наступного дня у бігу на 3 тисячі метрів продемонстрував блискучий результат 8.00,01 с і став першим. Таким чином, Іван здобув право виступати на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед дорослих спортсменів, який в липні відбудеться в Росії. Іван Стребков представляє обласну ШВСМ, ФСТ "Динамо", тренери Юрій Рикалов та Олександр Степанюк.

Срібну медаль у бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами завоювала друге місце виборола майстер спорту Наталія Солтан з результатом 10.15,31 с, а на дистанції 3 тисячі метрів –(результат 9.17,50 с) була п’ятою. Тренують атлетку Юрій Рикалов та Олександр Степанюк (обласна ШВСМ, ФСТ "Динамо").

Ще три медалі тернопільських легкоатлетів – бронзового ґатунку. Так, третє місце у метанні диску з результатом 56,93 м посів Іван Панасюк ("Колос", ОШВСМ, тренер Кучеренко). Третім у стрибках в довжину став і Сергій Крук ("Колос", ОШВСМ, тренер Михайло Васірук). З результатом 7,61 м Сергій виконав норматив на участь у чемпіонаті Європи серед молоді, який 8-10 липня пройде в Естонії. Третє місце посіла і студентка ТНЕУ Тетяна Фетіскіна (тренер Василь Яковів), яка у метнула спис на 50 метрів 67 см. До речі, Тетяна, як і Наталя Солтан, теж поїдуть на європейську першість до Естонії, оскільки здобули це право на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді.

За крок до медалі зупинився тернопільський легкоатлет Дмитро Чорнота: у потрійному стрибку спортсмен з результатом 15.57 зайняв 4 місце (ОДЮСШ "Колос", тренер Кармелюк). Ще один вихованець Кармелюка Віктор Ворко у стрибках в висоту був дванадцятим (результат 2.06 м). З хорошим результатом – 1.53,1 с – подолав дистанцію у 800 м і Руслан Даньків (ФСТ «Динамо», обласна ШВСМ, тренер Ольга Стефанишина), однак не потрапив до дванадцятки кращих. Не вдалося подолати цей рубіж і Оксані Ралько, яка зараз виступає за Тернопіль-Київ. Загалом збірна області на цих змаганнях зайняла 16 місце серед представників 26 команд з усієї України.