Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлетки у Кіровограді здобули увесь комплект нагород

категорія: Легка атлетика | дата: 10 06 2015
Тернопільські легкоатлетки у Кіровограді здобули увесь комплект нагород

На міському стадіоні Кіровограда впродовж двох днів тривав командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернопільські легкоатлети вибороли на цих змаганнях три медалі. Так, у бігу на дистанції 5000 метрів Оксана Пиж з результатом 19.06,0 с здобула перше місце і завоювала золоту нагороду. Спортсменка представляє обласну ШВСМ (тренер Ольга Стефанишина), навчається у Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі.

У стрибках у висоту відзначилась Христина Стефанишина, яка з результатом 175 см посіла друге місце, отримала срібну нагороду і виконала норматив кандидата у майстри спорту. Христина є вихованкою ОДЮСШ "Колос", де займається під керівництвом Євгена Кармелюка, студентка Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ще одна медаль — цього разу бронзового ґатунку, у Крістіни Поворознюк — вихованки тренера Віри Зозулі із ОДЮСШ "Колос". У спортивній ходьбі на 10 тисяч метрів з результатом 52.35,25 с Крістіна зайняла третє місце і нагороджена "бронзою". Спотсменка навчається у Тернопільську ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Щодо виступів інших учасників легкоатлетичної збірної Тернополя на командних змаганнях у Кіровограді, то у стрибках в висоту Юлія Лукачат з результатом 165 см була дев’ятою, а Олександр Хома, який подолав висоту у 195 см, став одинадцятим. Обоє спортсменів представляють ОДЮСШ "Колос" (тренер Євген Кармелюк) та Тернопільський Національний педагогічний університет імені В. Гнатюка.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook