Тернопільські легкоатлетки здобули дві медалі на чемпіонаті України серед юніорів

категорія: Легка атлетика | дата: 28 05 2015

Два дні, 24-25 травня 2015 року  на міському стадіоні Кіровограда проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

У складі збірної області успішно виступили спортсмени товариства "Колос". Христина Стефанишин у стрибках у висоту подолавши планку на висоті 175 см виборола друге місце, а Крістіна Поворознюк у спортивній ходьбі на 10000 м з результатом 52.35,25 сек стала "бронзовою" призеркою.

У стрибках у висоту Юлія Лукачат з результатом 165 см та Олександр Хома — 195 см відповідно на дев’ятому та одинадцятому місцях. Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос" Євген Кармелюк та Віра Зозуля.

Джерело: Колос