Про нас
увійти

"Інваспорт" провів обласні легкоатлетичні старти серед дітей та дорослих

категорія: Легка атлетика | дата: 21 04 2015

У Тернополі на центральному міському стадіоні відбувся ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" серед дітей-інвалідів 2000/04 років народження та особистий чемпіонат області з легкої атлетики. Організатором змагань, учасниками яких стало понад сто спортсменів, виступив регіональний центр "Інваспорт".

Діти змагалися у трьох видах легкоатлетичної програми, які включали біг на 60 м, стрибок з місця в довжину, метання м’яча, а дорослі атлети виступали у таких видах як біг на 100 метрів, стрибок у довжину з розбігу, метання кулі, біг 200 м (жінки), біг 400 метрів (чоловіки).

У Спартакіаді "Повір у себе" у своїх нозологіях переможцями стали: Руслана Муравська, Катерина Денисенко, Андрій Євтушенко (Тернопіль), Вадим Балабан, Вікторія Бліщ, Володимир Сагайдак (Теребовля), Ігор Кулик (Заліщики).

Серед дорослих спортсменів звання чемпіонів області з легкої атлетики вибороли Іванна Іваницька (Заліщики), Сергій Волохатий, Юрій Оприсик, Мар’яна Сабан (Тернопіль), Марія Мазурок, Степан Вертепний, Марія П’ятничко (Теребовля), Микола Божемський (Козівський район). Головний суддя турніру Володимир Казмірчук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook