Про нас
увійти

На чемпіонаті з легкої атлетики у Тернополі встановили унікальний рекорд

категорія: Легка атлетика | дата: 21 04 2015
На чемпіонаті з легкої атлетики у Тернополі встановили унікальний рекорд

Весняний чемпіонат області з легкої атлетики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та дорослих спортсменів відбувся у Тернополі 18-19 квітня.

У змаганнях взяло участь 14 відділень легкої атлетики ДЮСШ  м. Тернополя та районів, а також 9 команд серед дорослих.

Очільник області Степан Барна привітав учасників чемпіонату під час урочистого відкриття.

— Сьогодні ми маємо можливість спостерігати приклад молодих спортсменів, які впевнено ідуть до перемоги, — зазначив Степан Барна. — Саме спорт виховує у нас стійкий характер та витривалість. Формування здорової нації - важлива передумова  становлення могутності держави. Тому ми активно підтримуватимемо ініціативи проведення спортивних заходів і надалі».

За результатами змагань у командному заліку серед дорослих перемогу здобула команда міста Тернополя. Серед команд  ДЮСШ перше місце здобула команда ОДЮСШ "Колос".

Серед здобутків атлетів на змаганнях слід відзначити встановлення рекорду області у штовханні ядра серед юнаків вихованця Бучацької ДЮСШ Івана Карюка (тренер — Іван Чуба). Рекорд, встановлений атлетом — 18,63 м дає йому змогу взяти участь у чемпіонаті світу серед юнаків, який відбудеться у Колумбії.

Щодо інших особистих результатів змагань серед дорослих спортсменів, у бігу на 100 м перемогу здобув вихованець ШВСМ Олег Данилюк (тренер — Васірук М.С.) На цій же дистанції серед жінок переможницею стала Марія Хрома (ОДЮСШ "Колос", тренер — Гавронська Н.Я.). У бігу на 400 метрів перше місце виборов Володимир Допта з часом 52,4 с (ОДЮСШ "Колос", тренер — Васірук М.С.). На дистанції 800 м переможцем став Руслан Даньків з (ШВСМ, тренер — Стефанишина О.В.). У спортивній ходьбі лідирувала Русаліна Поворознюк, у стрибках у висоту найкращий результат показав Віктор Ворко (ОДЮСШ "Колос", тренер — Кармелюк Є.Т.), у стрибках у довжину здобув Сергій Крук (ШВСМ, тренер — Васірук М.С.).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook