Про нас
увійти

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу виграла команда Збаразької ДЮСШ

категорія: Легка атлетика | дата: 20 04 2015
Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу виграла команда Збаразької ДЮСШ

Близько 170 спортсменів з одинадцяти районів та міста Тернополя взяли участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Перший весняний легкоатлетичний старт традиційно проведено департаментом сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласною дитячо-юнацькою спортивною школою для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та дорослих спортсменів. Відбулись змагання у Кутківецькому лісі.

У програмі чемпіонату — забіги на 800, 1000, 1500, 2000, 3000 та 5000 м. У першості серед ДЮСШ юнаки та дівчата змагались у вікових групах 1998-99 р.н., 2000-2001 р.н. та 2002 р.н. і молодші. Серед дорослих виступали юніори та юніорки 1996-97 р.н., а також чоловіки і жінки 1995 р.н. і старші.

День змагань порадував теплою сонячною погодою. Після забігів, які тривали кілька годин, організатори підбили підсумки у загальнокомандному заліку.

У першості серед команд ДЮСШ із сумою 135 очок перемогу здобула команда Збаразької ДЮСШ (представник команди — Ігор Патроник). Друге місце із сумою очок 130 посіла команда Чортківської ДЮСШ (представник — Валерій Большаков). Третє місце зайняла команда Бережанської ДЮСШ, набравши 123 очки (представник — Володимир Дуда).

А у змаганнях серед дорослих лідирували легкоатлети з Тернополя під керівництвом Ольги Стефанишиної, набравши 141 очко. Із сумою 117 очок друге місце здобула команда Шумського району (представник — Мирослав Бучко). На третьому місці — атлети Гусятинського району (представник — Василь Рога) із сумою 116 очок.

Команди-переможці чемпіонату нагороджені кубками, усі призери — грамотами та медалями.

На жаль, як стверджують організатори змагань, дуже прикро, що у кросі серед дорослих взяли участь небагато спортсменів, і лише із шести районів області.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook