Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлети проявили себе на кількох стартах по Україні

категорія: Легка атлетика | дата: 28 02 2015
Тернопільські легкоатлети проявили себе на кількох стартах по Україні

Відразу у кількох легкоатлетичних стартах взяли участь тернопільські спортсмени. Зокрема, це Зимовий Кубок України з легкої атлетики в приміщенні, який проходив у Києві, та чемпіонат України з довгих метань, що відбувся в Мукачево. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Так, на Зимовому Кубку України, що тривав 20-21 лютого в легкоатлетичному манежі Київської ШВСМ, представник обласного ФСТ "Колос" та обласної школи вищої спортивної майстерності майстер спорту Сергій Крук виборов срібну нагороду зі стрибків в довжину серед чоловіків. Вихованець тренера Михайла Васірука продемонстрував результат 7 м 23 см, програвши киянину Сергію Никифорову, результат якого 7 м 60 см.

Ще одна спортсменка з Тернопільщини, вихованка Бучацької ДЮСШ, яка зараз тренується у місті Києві, майстер спорту Оксана Ралько показала третій результат з бігу на 400 метрів (56,62 с). Спритнішими від Оксани були Марія Макашова з Житомира (54,95 с) та Ольга Бібік з Чернігова (55,68 с).

Майстер спорту Іван Стребков, який зараз готується до чемпіонату Європи, у бігу на 1500 м був шостим (обласна ШВСМ, тренери Юрій Рикалов та Олександр Степанюк), а його колега по команді майстер спорту Назарій Рибій (ДЮСШ "Колос", тренер Михайло Васірук) у бігу на 60 м став дев’ятим.

На змаганнях у Мукачево серед дорослих спортсменів у метанні диску з результатом 56.54 м, що відповідає нормативам майстра спорту, бронзову нагороду виборов Іван Панасюк (обласна ШВСМ, тренер Володимир Кучеренко). Наш спортсмен був дуже близько до того, щоб стати переможцем, оскільки поступився лідерам зовсім небагато: срібним призером з результатом 57.94 м став Микита Нестеренко з Дніпропетровська, а перемогу здобув донеччанин Олексій Семенов з результатом 59.48 м.

Додамо, що ще одна тернопільська легкоатлетка Христина Паньків — вихованка Чортківської ДЮСШ, яка зараз тренується в обласній ДЮСШ під керівництвом Ольги Стефанишиної, взяла участь у Міжнародних юнацьких змаганнях з легкої атлетики "Прикарпатська зима – 2015", що відбулись у Івано-Франківську. В бігу на 1500 м із результатом 5.12,48 спортсменка здобула бронзову медаль.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook