Про нас
увійти

Атлет з Бучача Іван Карюк став чемпіоном України

категорія: Легка атлетика | дата: 05 02 2015
Атлет з Бучача Іван Карюк став чемпіоном України

У Запоріжжі завершились чергові легкоатлетичні змагання — чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1998 року народження і молодших. Тривав турнір впродовж двох днів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Чемпіоном України, штовхнувши ядро на відстань 17 м 38 см, став на цьому турнірі вихованець Бучацької ДЮСШ Іван Карюк. Тренер атлета — Іван Чуба.

У спортивній ходьбі на дистанції 3 км з результатом 25.31,2 четверте місце посів представник обласної ДЮСШ "Колос" Назар Савків (тренер Віра Зозуля).

П’ятою у бігу на 800 метрів була вихованка Зборівської ДЮСШ Оксана Більчак. Спортсменка подолала цю дистанцію з результатом 2.22,1. Тренує дівчину Володимир Небельський.

В стрибках у висоту, "взявши" 195 см, шосте місце посів вихованець ОДЮСШ "Колос" Назар Вовчок, якого тренує Євген Кармелюк.

Наймолодша учасниця тернопільської команди Христина Паньків у бігу на 800 метрів з результатом 2.27,6 зайняла 12 місце, а на дистанції 1500 метрів з результатом 5.10.6 стало тринадцятою. Спортсменка представляє ОДЮСШ, де займається під керівництвом Ольги Стефанишиної.

Додамо, що 6-7 лютого в Сумах відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. У складі збірної команди Тернопільської області, яка виступатиме на цьому турнірі, змагатиметься 14 спортсменів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook