Тернополяни стали чемпіонами України з легкої атлетики у приміщенні

категорія: Легка атлетика | дата: 29 01 2015

Золоту медаль здобув майстер спорту Іван Стребков у командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання впродовж двох днів відбувались у Запоріжжі. Іван посів перше місце у бігу на 3000 метрів, показавши результат 8.02,80.

Ще одне "золото" виборов у стрибках в довжину майстер спорту з Тернополя Сергій Крук. Його результат 7 м 31 см. Обидва чемпіони представляють обласну ШВСМ, де Івана тренують Юрій Рикалов та Олександр Степанюк, а Сергій займається під керівництвом Михайла Васірука.

П’яте місце в бігу на 2000 метрів з перешкодами посів майстер спорту Руслан Даньків (ШВСМ, тренер Ольга Стефанишина). Його результат 5.47.87.

На дистанції 400 метрів майстер спорту Оксана Ралько була шостою (результат 56.49). Спортсменка зараз навчається в Києві і представляє обласну ШВСМ, тренер Олександр Степанюк.

Дві тернопільські легкоатлетки — вихованки ДЮСШ "Колос", кандидати в майстри спорту Русаліна Поворознюк та Ольга Стадник — в рамках чемпіонату виступали у спортивний ходьбі на 3 км. Їхні результати - 14.17, 28 і 16.03,35, відповідно. Тренує спортсменок Віра Зозуля.

Також участь у змаганнях в Запоріжжі взяв майстер спорту Олег Данилюк, який у бігу на 60 м, вигравши фінал Б, з результатом 6.92 посів дев’яте місце, — однієї сотої не вистачило атлету, щоб потрапити до фіналу А. Олег Данилюк представляє обласну ШВСМ, тренер Михайло Васірук.

З результатом 2.05 у стрибках в висоту 11 місце здобув кандидат в майстри спорту Віктор Ворко (ДЮСШ "Колос", тренер Євген Кармелюк).