Ольга Зазуляк виборола два "срібла" на чемпіонаті України з легкої атлетики (+ ВІДЕО)

категорія: Легка атлетика | дата: 06 03 2012
Ольга Зазуляк виборола два

Дві срібні медалі виборола на зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху Ольга Зазуляк. Змагання проходили з 28 лютого по 01 березня у легкоатлетичному манежі в м.Суми.

Школярка із села Настасів (Тернопільський район) у перший день змагань посіла друге місце в стрибках у довжину з розбігу. У другий день змагань, вихованка доцента ТНТУ ім. І. Пулюя Івана Салука, у потрійному стрибку також показала другий результат, поступившись досвідченій спортсменці із Києва.

Нашу область представляло троє учасників. Крім Олі, слід відзначити зовсім юну 14-річну спортсменку із Теребовлі Марію Мазурок, яка вперше виконала норматив 1 спортивного розряду у бігу на 400м. Варто зауважити, що Марійкою зацікавилися тренери збірної України. Вдалим дебютом став виступ і третього учасника — Степана Вертепного, який також приніс для нашої області залікові очки.