Про нас
увійти

Легкоатлетки Наталя Солтан та Наталя Олійник виступили на європейській першості з кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 16 12 2014
Легкоатлетки Наталя Солтан та Наталя Олійник виступили на європейській першості з кросу

14 грудня у болгарському місті Самоков пройшов ХХІ Чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На дистанцію цього року тут вийшли атлети з 36 країн континенту, виступаючи у трьох вікових категоріях. Серед них і 21 представник нашої держави.

У складі збірної команди України Тернопілля на цих змаганнях представляли майстер спорту України з легкої атлетики Наталія Солтан та кандидат у майстри спорту Наталя Олійник. Виступаючи серед юніорів, на дистанції 3857 м Наталя Солтан зайняла 13-те місце з результатом 14:59, Наталя Олійник  була двадцять другою (результат 15:12).

Перемогу у цій віковій категорії з результатом 14:13 здобула легкоатлетка з Туреччини Еміне Хатун. Другою стала спортсменка з Великобританії Джессіка Джадд (14:18), третє місце  у її колеги по команді Люди Тернер (14:25).

Наталя Солтан — майстер спорту України, студентка Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представляє обласну школу вищої спортивної майстерності та ФСТ "Динамо". Тренери спортсменки — Олександр Степанюк та Юрій Рикалов. Наталя Олійник також займається в обласній ШВСМ під керівництвом Ольги Стефанишиної і навчається у Тернопільському педуніверситеті.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook