Про нас
увійти

Тернопільські легкоатлетки візьмуть участь у чемпіонаті Європи

категорія: Легка атлетика | дата: 30 10 2014
Тернопільські легкоатлетки візьмуть участь у чемпіонаті Європи

В місті Біла Церква відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернопільську область на змаганнях представило 11 спортсменів. Студентки ТНПУ Наталія Солтан та Наталія Олійник у бігу на 4000 м, виборовши, відповідно, друге та четверте місця, пройшли відбір до збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу, який пройде 12 грудня в Болгарії у місті Самоклов. Спортсменки представляють обласну ШВСМ, тренери Олександр Степанюк, Юрій Рикало та Ольга Стефанишина.

Також вдало виступила вихованка ОДЮСШ Оксана Пиж, яка тренується у Ольги Стефанишиної. У бігу на 2000 м серед дівчат старшої вікової групи Оксана стала бронзовою призеркою. Десяте місце у бігу на 1000 м серед молодшої вікової групи у вихованки Чортківської ДЮСШ Христини Паньків (тренер Валерій Большаков), яка зараз займається в ОДЮСШ.

У бігу на 2000 м серед дівчат старшої вікової групи одинадцяте місце зайняла Оксана Більчак (Зборівська ДЮСШ, тренер Володимир Небельський). Дванадцятою серед жінок у бігу на 8000 м стала Ірина Масник (тренер Микола Ситарчук, ФСТ "Колос").

Залікові очки у скарбничку області також принесли Олександр Гнатюк, Андрій Галасюк Руслан Даньків та Іван Іщук. В результаті у загальнокомандному заліку, набравши 351 очко, тернопільська збірна зайняла дванадцяте місце серед команд інших областей України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook