Про нас
увійти

"Золото" і два "срібла" здобули тернопільські легкоатлети на чемпіонаті України

категорія: Легка атлетика | дата: 14 10 2014

У Кіровограді на центральному стадіоні "Зірка" 1-2 жовтня відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1997 року народження та молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Перше місце і звання чемпіона України завоював у штовханні ядра атлет з Тернопільщини Іван Карюк. Спортсмен штовхнув снаряд на відстань 16 метрів 93 см і показав результат кандидата в майстри спорту. Іван — вихованець Бучацької ДЮСШ (тренер Іван Чуба), представляє ФСТ "Колос" та обласну ШВСМ.

Звання срібного призера виборов у стрибках в довжину Віктор Сенчук. Результат 6 метрів 96 см приніс спортсменові срібну медаль та особистий рекорд. Віктор займається у Чортківській ДЮСШ (тренери Валерій Большаков та Михайло Васірук), представляє ФСТ "Колос" та обласну ШВСМ.

Також "срібло" здобула на чемпіонаті України і Крістіна Поворознюк. У спортивній ходьбі на 3 км з результатом 15.07.35 дівчина здобула друге місце. Спортсменка тренується в обласній ДЮСШ "Колос" під керівництвом Віри Зозулі.

П’ятою у бігу на 3 тисячі метрів з результатом 10.29.66, що відповідає нормативам 1-го розряду, була представниця обласної ДЮСШ Оксана Пиж, яка займається під керівництвом Ольги Стефанишиної.

Восьме місце виборов в бігу на 2 тисячі метрів з перешкодами вихованець Тернопільської районної ДЮСШ Олександр Гнатюк (тренер Ігор Чайка).

У спортивній ходьбі на дистанції 5 км з результатом 26.00,42 дев’ятим став ще один вихованець Віри Зозулі із ОДЮСШ "Колос" — Назар Савків. В бігу на 100 метрів у фіналі Б також дев’яте місце посів Володимир Допта, а Андрій Стахів був 14-тим. Обидва спортсмени є вихованцями обласної ДЮСШ "Колос", тренери Михайло Васірук та Наталя Гавронська.

Досить вдало виступила на змаганнях і наймолодша учасниця тернопільської збірної Христина Паньків, яка у чемпіонаті України вперше брала участь. У бігу на 1500 метрів спортсменка стала десятою з результатом 5.05.25, що є вищим нормативу 2-го дорослого розряду. Христина — вихованка Чортківської ДЮСШ, а на даний час тренується в обласній ДЮСШ, тренери Валерій Большаков та Ольга Стефанишина.

Також участь у Чемпіонаті взяли і тернопільські спортсменки Ірина Конащук та Христина Стефанишин, які виступали у стрибках у висоту та зайняли 13 і 16 місця, відповідно. Тренуються атлетки в обласній ДЮСШ "Колос" під керівництвом Євгена Кармелюка.

Додамо, що у загальнокомандному заліку серед 47-ми дитячо-юнацьких спортивних шкіл України Тернопільська обласна ДЮСШ "Колос" виборола 6 місце.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook