Тернопільська ОДЮСШ "Колос" — шоста в Україні

категорія: Легка атлетика | дата: 12 10 2014
Тернопільська ОДЮСШ

У Кіровограді  на центральному стадіоні "Зірка" 1-2 жовтня 2014 року відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1997 р.н. та молодших.

Успішно виступили на цих змаганнях спортсмени Тернопільської ОДЮСШ "Колос", зайнявши 6 загальнокомандне місце серед 47-ми спортивних шкіл України. Спортсмени ОДЮСШ показали такі особисті результати:

Спортивна ходьба:

Крістіна Поворознюк  (3000 м — 15.07,35) фінішувала другою; Назар Савків  (5000 м — 26.00,42) — дев’ятий .Тренує спортсменів тренер-викладач ТОДЮСШ "Колос" ЗОЗУЛЯ В.М.

Вихованці тренера-викладача ВАСІРУКА М.С. Володимир Допта на дистанції 100м (11,43) посів І місце в фіналі Б, а в загальному заліку був 9-м та на 200м з результатом 23.43 також 9-й.

Вихованець тренерів Васірука М.С. та Большакова В.О. Сенчук Віктор у стрибках в довжину виборов ІІ місце з особистим рекордом 6м 96 см;

Штовхання ядра: Внук відомого тренера на Тернопільщені Чуби І.В.  Карюк Іван з м. Бучача з результатом 16 м 93 см став чемпіоном України.

В залік успішного виступу команди ОДЮСШ "Колос" увійшли також залікові очки стрибунок у висоту Конащук Ірини та Стефанишин Христини вихованок тренера-викладача КАРМЕЛЮКА Є.Т., та спринтера Стахів Андрія, який займається  у тренера-викладача ГАВРОНСЬКОЇ Н.Я.

Джерело: Колос