Про нас
увійти

Легкоатлетка Наталя Олійник — двічі чемпіонка України

категорія: Легка атлетика | дата: 24 09 2014
Легкоатлетка Наталя Олійник — двічі чемпіонка України

21 вересня Львів приймав чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км — "Львівську десятку", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Тернополянка Наталя Олійник стала двічі чемпіонкою цих змагань — у віковій категорії серед молоді і серед юніорів, здобувши дві золотих медалі. Спортсменка показала результат 34.39 хв і таким чином виконала норматив кандидата в майстри спорту у цьому виді.

Також, за словами першого віце-президента Федерації легкої атлетики Тернопільщини Олександра Степанюка, результат Наталі Олійник — 34.39 хв — став рекордом області в бігу на 10 км на шосе у двох категоріях — серед юніорів (20-22 роки) та молоді (до 23 років). Такий рекорд у цих вікових групах в області офіційно зареєстровано вперше.

Наталя — вихованка тренера Ольги Стефанишиної, є студенткою Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представляє обласну ШВСМ.

Рекордом на "Львівській десятці" може похвалитися і ще один тернопільський легкоатлет Руслан Даньків. З результатом 30.03 хв спортсмен виборов дев’яте місце і покращив рекорд області на цій дистанції серед дорослих. Як розповів Олександр Степанюк, на початку цього року наш відомий атлет Іван Стребков на змаганнях у Харкові пробіг 10 км з результатом 30.07 хв. А зараз у Львові на цій дистанції Руслан Даньків показав час 30.03 хв. Спортсмен тренується у Ольги Стефанишиної, представляє обласну ШВСМ.

Щодо виступів інших тернопільських легкоатлетів, то серед юніорів Андрій Галасюк з результатом 34.00 хв посів восьме місце (ТНЕУ, ОДЮСШ, тренери Богдан Дуда та Ольга Стефанишина), а Назар Даньків (результат 34.50 хв) був одинадцятим (Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, ОДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина).

Учасниками змагань також були Василь Кулевчук та Ірина Масник. Загалом у командному заліку збірна області посіла сьоме місце серед чотирнадцяти команд.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook