Про нас
увійти

У тернопільських легкоатлетів два "золота" і три "бронзи" чемпіонату України

категорія: Легка атлетика | дата: 01 08 2014
У тернопільських легкоатлетів два

24-26 липня в Кіровограді тривав чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді до 23 років, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками цих змагань стало понад 700 спортсменів з різних регіонів нашої держави. У складі збірної, яка представляла Тернопільську область, виступало 16 атлетів. Щодо результатів тернополян, то чемпіоном України у бігу 3000 м, поставивши особистий рекорд, став майстер спорту Іван Стребков. Спортсмен подолав дистанцію за 7.59,51, і цей результат, як стверджують фахівці, у якому він "вибіг" з восьми хвилин, вважається гросмейстерським. Ще одне "золото" із результатом 14.08,73 Іван здобув у бігу 5000 м. Спортсмен представляє обласну школу вищої спортивної майстерності, ФСТ "Динамо", тренує його Олександр Степанюк.

Ще одну медаль — бронзову, причому, вперше у заліку серед дорослих, у потрійному стрибку виборов майстер спорту Дмитро Чорнота. Своїм результатом 15,89 м спортсмен теж поставив особистий рекорд. А у стрибках в довжину з результатом 7,02 м Дмитро серед дорослих був дев’ятим. Атлет тренується під керівництвом Євгена Кармелюка, представляє обласну ШВСМ та ФСТ "Колос".

Ще дві бронзові нагороди завоювала на чемпіонаті студентка Тернопільського педуніверситету та представниця обласної ШВСМ Наталя Олійник. У бігу на 5000 м з результатом 17 хв 25,41 с спортсменка посіла третє місце серед молоді і була сьомою серед дорослих. Ще одну "бронзу" Наталя отримала серед молоді за третє місце у бігу на 3000 м з перешкодами. Її результат — 10 хв 57,75 с, з яким серед дорослих вона і на цій дистанції стала сьомою та вперше виконала норматив кандидата в майстри спорту. Спортсменка тренується у Ольги Стефанишиної.

У секторі метань четвертим серед дорослих став Іван Панасюк із результатом 59,06 м (ШВСМ, ФСТ "Колос", тренер Володимир Кучеренко). Також четвертою з результатом 55,64 с у бігу на 400 метрів серед молоді була майстер спорту Оксана Ралько (ШВСМ, ФСТ "Динамо", ТНПУ ім. В.Гнатюка, тренер Олександр Степанюк). Четверте місце серед молоді у стрибках в довжину посів і майстер спорту Сергій Крук (серед дорослих він був п’ятим). Результат спортсмена 7,35 м. Сергій є студентом Тернопільського педуніверситету, представляє ШВСМ та ФСТ "Колос", замається під керівництвом заслуженого тренера України Михайла Васірука.

У бігу на 3000 м з перешкодами кандидат в майстри спорту Микола Скоромний (ШВСМ, ФСТ "Динамо", тренер Олександр Степанюк) з результатом 9.31,16 був п’ятим серед молоді та дев’ятим серед дорослим. Ще один кмс Іван Іщук (ШВСМ, МОН, тренер Богдан Дуда) на дистанції 5000 м серед молоді посів 8 місце, а серед дорослих - дванадцяте (результат 15.22,82).

Потрібно зазначити, що ще один тернопільський спортсмен на змаганнях у Кіровограді виконав норматив майстра спорту України. Це Руслан Даньків (ШВСМ, ФСТ "Динамо", ТНПУ ім. В.Гнатюка, тренер Ольга Стефанишина), який в бігу на 1500 метрів із результатом 3.45,71 зайняв 10 місце серед дорослих.

Також в естафеті 4х100 тернопільські спортсмени з результатом 42,30 посіли 7 місце. У цьому виді виступили Дмитро Чорнота, Назар Рибій, Олег Цебринський, Олег Данилюк (ШВСМ, ФСТ "Колос", тренери Михайло Васірук та Євген Кармелюк).

У командному заліку тернопільські атлети серед дорослих, набравши 445 очок, посіли 16 місце у турнірній таблиці Чемпіонату України (першими були кияни, а друге-третє місця розділили Донецька та Дніпропетровська області). Серед молоді тернопільська команда із 415-ма очками була на 13 позиції (на першому місці тут також команда Києва, а от дніпропетровці цього разу обійшли донеччан).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook