Про нас
увійти

Тернополянин Іван Стребков — двічі чемпіон України

категорія: Легка атлетика | дата: 30 07 2014
Тернополянин Іван Стребков — двічі чемпіон України

Дві золоті нагороди з чемпіонату України з легкої атлетики привіз майстер спорту тернополянин Іван Стребков.

Всеукраїнська першість серед легкоатлетів відбувалася на стадіоні "Зірка" у Кіровограді з 24 до 26 липня. Тернополянин взяв участь у двох забігах на 3000 та 5000 м. і в обох став тріумфатором.

— Перед змаганнями я проходив збір на Закарпатті, у горах, — каже Іван Стребков. — Зазвичай після тренувань у горах я очікую 21 день, а вже тоді набираю оптимальну форму. Цього ж разу я змагався, почекавши лише 13 днів.

Легкоатлет, що займається у школі вищої спортивної майстерності, пригадує, що у першому забігу на 5000 м. почувався не надто добре. Проте з результатом 14.08 хв. він став чемпіоном.

— Розраховував показати кращий час щоб виконати норматив відбору на чемпіонат Європи, — додає Іван Стребков. — Але організм був не повністю готовим, а тому бігти мені було не надто комфортно.

За словами нашого чемпіона, у забігу на 3000 м. зібралися усі найсильніші атлети країни.

— Мені вдалося випередити сильного суперника Олександра Борисюка на фініші, — пригадує спортсмен. — Результатом я залишився задоволений, адже до цього часу на літньому чемпіонаті я ставав двічі четвертим. Цього разу мої результати значно покращилися. На зимових чемпіонатах я неодноразово був у призерах, а на літніх це сталося вперше.

Серед найближчих планів Івана Стребкова — поїздка на комерційний легкоатлетичний турнір до Словаччини. Там наш земляк змагатиметься 3 серпня.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook