Про нас
увійти

Медалі тернопільських легкоатлетів на стадіонах Польщі та Чехії

категорія: Легка атлетика | дата: 16 07 2014
Медалі тернопільських легкоатлетів на стадіонах Польщі та Чехії

24-26 липня в Кіровограді відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. До складу команди нашої області, яка виступатиме на цих змаганнях, увійдуть 16 атлетів. Відтак, протягом останнього часу тернопільські спортсмени активно перевіряли стан своєї готовності до всеукраїнської першості на турнірах за кордоном, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Як повідомив перший віце-президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Олександр Степанюк, впродовж червня майстер спорту України Іван Панасюк (ТНПУ ім.В.Гнатюка, обласна ШВСМ, ФСТ "Колос", тренер Володимир Кучеренко) провів своєрідний тур стадіонами Польщі.

В результаті спортсмен двічі виходив переможцем у легкоатлетичних турнірах з метання диска 14 червня в Перемишлі  (57,65 м) та 21 червня у Кракові (56,55 м), а 20 червня також у Кракові виборов третє місце (58,06 м).

5 та 11 липня у Чехії, в містах Пацов та Старе Место, відбулися легкоатлетичні турніри, де теж виступали тернополяни. Так, у Пацові майстер спорту України Олег Данилюк (обласна ШВСМ, ФСТ "Колос", тренер Михайло Васірук) у бігу на 100 м з особистим рекордом та рекордом стадіону здобув перемогу з результатом 10,67 с. У стрибках в довжину з результатом 7,55 м майстер спорту України Сергій Крук (ТНПУ ім.В.Гнатюка, обласна ШВСМ, ФСТ "Колос", тренер Михайло Васірук) також став переможцем змагань, а Олег Данилюк в цьому виді програми був третім з результатом 7,18 м. Третє місце на цих змаганнях і у Івана Панасюка в метанні диска (57,63 м). А от у Старому Месті Іван Панасюк впевнено завоював перемогу із новим рекордом — 63,39 м. Такий результат, до речі, відповідає виконанню нормативу майстра спорту України міжнародного класу. А Сергій Крук в стрибках у довжину посів друге місце, повторивши результат 7,55 м, з яким переміг у Пацові.

Отож, за словами Олександра Степанюка, тернопільські легкоатлети продемонстрували високий рівень готовності до Чемпіонату України. Тим більше, що за результатами цих змагань буде сформовано збірну команду для участі у Чемпіонаті Європи. Цей найпрестижніший легкоатлетичний форум сезону 2014 року 12-17 серпня буде проведено в Цюріху (Швейцарія). Найбільші перспективи виконати нормативи для допуску на європейську першість, як повідомив Олександр Степанюк, мають наразі Іван Панасюк у метанні диску (62, 30 м) та Іван Стребков (ТНЕУ, ШВСМ, ФСТ "Динамо") у бігу на 5 тисяч метрів (13.40,0 с).

Додамо також, що на наприкінці тижня наша легкоатлетка майстер спорту України студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка Наталя Солтан (ШВСМ, ФСТ "Динамо")  вирушає до США на Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, який відбуватиметься з 22 до 27 липня.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook