Про нас
увійти

Тернопільський "Інваспорт" Олімпійський день відзначив бігом

категорія: Легка атлетика | дата: 29 06 2014
Тернопільський

Олімпійський день на знак миру та єдності, в рамках святкування 120-річчя з дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" відзначив легкоатлетичним пробігом, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбувся захід у парку імені Тараса Шевченка в Тернополі. Учасники різних вікових груп долали дистанцію 1 км. Загалом у пробігу взяли участь 79 чоловік.

За підсумками чемпіонами змагань у віковій групі до 15 років стали Руслана Муравська та Анатолій Набока. У віковій групі 16-30 років перемогу здобули Ольга Зазуляк та Павло Валуйкевич. Серед учасників 31-45 років найкраще виступили Ольга Жизньовська та Руслан Присяжнюк, а серед спортсменів 46 років і старші найкращі результати показали Ольга Журихіна та Тарас Єдинак.

Організаторами змагань виступили Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" спільно з Тернопільським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook