Легкоатлетки Наталія Солтан та Наталія Олійник привезли з Києва "золото" і "срібло"

категорія: Легка атлетика | дата: 18 06 2014
Легкоатлетки Наталія Солтан та Наталія Олійник привезли з Києва

Дві золотих і одну срібну нагороди вибороли тернопільські спортсменки на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання 13-14 червня тривали у столиці. Обидва золота на рахунку майстра спорту України Наталії Солтан. Дівчина здобула перше місце на дистанціях 1500 метрів (результат 4:38.47) та 3000 метрів (результат 9:45.89). Таким чином, Наталя стала кандидатом на поїздку на Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, який з 22 до 27 липня відбуватиметься в США.

А срібну медаль на чемпіонаті України у Києві виборола у бігу на 5000 метрів тернополянка, кандидат в майстри спорту України Наталя Олійник. Її результат 17:50,26. Обидві призерки є студентками Тернопільського Національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, представляють також обласну ШВСМ, тренери Олександр Степанюк та Ольга Стефанишина.

Ще один представник обласної школи вищої спортивної майстерності Микола Скоромний був четвертим у бігу на 3000 метрів з перешкодами. Результат спортсмена 9:41,41. Тренує атлета Олександр Степанюк.

Гарно виступив у штовханні кулі вихованець тренера Івана Чуби із Бучацької ДЮСШ кандидат в майстри спорту України Іван Карюк. Спортсмен був наймолодшим учасником у своєму виді і, штовхаючи 6-кілограмовий снаряд, з результатом 15.03 зайняв восьме місце.

З результатом 10:33.06 у бігу на 3000 метрів дев’ятою стала представниця обласної ДЮСШ Оксана Пиж (тренер Ольга Стефанишина). В стрибках у висоту Анастасія Моначин з результатом 1.65 посіла дев’яте місце, а Юлія Лукачат — одинадцяте (результат 1.60). Обидві спортсменки займаються під керівництвом тренера Євгена Кармелюка в обласній ДЮСШ "Колос".

Щодо виступів інших тернопільських атлетів, то на цьому чемпіонаті у бігу на 200 метрів Олег Цебринський покращив свій особистий результат — 22.63 — і зайняв одинадцяте місце (тренери Михайло Васірук та Наталя Гавронська, ТНПУ ім.В. Гнатюка, ОДЮСШ "Колос"). У бігу на 800 м Надія Луцик з результатом 2:22.38 була тринадцятою (обласна ДЮСШ, тренер Ольга Стефанишина). Непогано виступив на цій же дистанції її колега по команді Назар Даньків (результат 2.04.52), а на дистанції 400 метрів з результатом 52.45 — Максим Закітнюк  із Тернопільської районної ДЮСШ, однак цим спортсменам не вдалося потрапити до залікової зони.

Щодо наступних стартів тернопільських легкоатлетів, то 24-27 липня вони візьмуть участь у чемпіонаті України серед дорослих і молоді, який пройде в Києві, а 6-8 серпня змагатимуться у чемпіонаті України серед юніорів, що відбудеться в Кіровограді.