Іван Стребков — третій на кубку Європи з легкої атлетики

категорія: Легка атлетика | дата: 10 06 2014

У місті Скоп’є (Македонія) 18-тий раз поспіль відбувся кубок Європи з бігу на 10 тисяч метрів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У командному заліку чоловічий склад збірної України, серед якого виступав наш земляк, майстер спорту Іван Стребков, посів третє місце. Українці більше, ніж на десять секунд, випередили іспанців, показавши результат 1:27.57,97. А перемогу у змаганнях здобула збірна Туреччини (1:25.30,44), другими були італійці (1:27.36,24).

Серед жінок командний залік Кубку Європи з бігу на 10 тисяч метрів впевнено виграла збірна Португалії (1:36.53,43), випередивши команду Франції (1:39.34.38) та Іспанії (1:40.16,15). Українкам не вистачило лише 3,84 секунди до третього місця, і вони завершили турнір четвертими з результатом 1:40.19,99.

Додамо, що Іван Стребков — вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, студент Тернопільського Національного економічного університету. Тренує легкоатлета Олександр Степанюк.