На чемпіонаті області з легкої атлетики тріумфували представники "Колоса"

категорія: Легка атлетика | дата: 02 06 2014
На чемпіонаті області з легкої атлетики тріумфували представники

У  Тернополі 22 травня відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та ДЮСШ.

Участь у змаганнях взяли спортсмени 1997 р.н. і молодші та 1996 р.н. і старші. Тернопільську ОДЮСШ "Колос" на змаганнях представили більше 20 спортсменів.

До скарбнички команди у молодшій віковій групі спортсмени завоювали 12 медалей. На дистанції 100 м не було рівних Володимиру Допті,  перемігши із результатом 11,0. Третє місце посів Андрій Стахів — 11,3, а п’ятим фінішував Вадим Гулько, який здобув перемогу на вдвічі довшій дистанції із результатом 24,0.

Серед дівчат на дистанції 100 м перемогу виборола Марія Хрома — 13,3. Четвертою фінішувала ще одна спортсменка ТОДЮСШ "Колос" Юлія Рибак. Її час — 13,6.

У секторі для стрибків у довжину з результатом 6,04 м переміг Андрій Стахів.

Перші дві сходинки п’єдесталу пошани у стрибках у висоту з результатом 1,70 м завоювали Христина Стефанишина та Ірина Конащук відповідно.

На дистанції 400 м впевнену перемогу здобув Володимир Москаль, показавши час 56,3. Серед дівчат на цій же дистанції срібну нагороду виборола Леся Лесів. Спортсменка також фінішувала третьою на 200 м з результатом 29,1.

У естафетному бігу 4х100 м збірна команда юнаків отримала перемогу, а дівчата фінішували другими.

У загальному заліку змагань Тернопільська ОДЮСШ "Колос" посіла перше місце.

Серед дорослих перемогу здобули: Андрій Кармелюк — стрибки у висоту (2,05 м), Олег Данилюк — 100 м (10,5), Ірина Масник — 3000 м (11,41,2), Сергій Крук  стрибки у довжину (7,05 м), Ольга Стадник — спортивна ходьба 3000 м.  Срібну медаль на 200 м завоював Назар Рибій — 22,3. На дистанції 400 м бронзова медаль в активі Остапа Пуківського — 51,2.

Джерело: Колос