Про нас
увійти

Наталя Олійник та Іван Стребков у столиці здобули дві медалі

категорія: Легка атлетика | дата: 21 05 2014
Наталя Олійник та Іван Стребков у столиці здобули дві медалі

Срібною призеркою серед юніорів стала тернопільська легкоатлетка, кандидат в майстри спорту Наталя Олійник на чемпіонаті України з бігу на 10 тисяч метрів. Такі змагання 15-16 травня тривали на центральному стадіоні міста Києва. Спортсменка виступила із результатом 37.09,23, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

А от результат її колеги по команді, майстра спорту Івана Стребкова — 29.28,08 — не просто приніс йому бронзову нагороду серед дорослих, а й дозволив здобути путівку на командний чемпіонат Європи з бігу на 10 тисяч метрів, який відбудеться 7 червня в місті Скоп’є (Македонія). Більше того, як повідомив тренер спортсмена Олександр Степанюк, з результатом 29.28,08 Івану Стребкову вдалося встановити новий рекорд Тернопільської області у цьому виді. Попередній найкращий результат у бігу на 10 тисяч метрів показав ще в 1963 році відомий на той час тернопільський легкоатлет Матвій Дмітрієв — 29.30.

Також на змаганнях серед молоді виступав і тернополянин кандидат в майстри спорту Іван Іщук, який з результатом 32.17.44 став десятим.

Додамо, що усі спортсмени є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності, Іван Стребков та Іван Іщук представляють Тернопільський Національний економічний університет, а Наталя Олійник є студенткою Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренують легкоатлетів Олександр Степанюк, Богдан Дуда та Ольга Стефанишина.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook