У тернопільських легкоатлетів дві срібних нагороди чемпіонату України
![У тернопільських легкоатлетів дві срібних нагороди чемпіонату України](http://sports.te.ua/upload/news/05ccd6b110fc18e895f2e3831cdbc839537745f524d45.jpg)
Дві срібних медалі здобули представники збірної області на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1997 року народження і молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Такі змагання завершуються у Києві. Вихованець Бучацької ДЮСШ Іван Карюк став срібним призером турніру у штовханні ядра. З результатом 17 метрів спортсмен, окрім того, що посів друге місце, виконав норматив кандидата у майстри спорту України, а також встановив новий рекорд області. Тренує атлета Іван Чуба.
Власником ще одного "срібла" на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1997 року народження і молодших став у стрибках в довжину Віктор Сенчук. Результат спортсмена — 6.72 м. Віктор представляє Чортківську ДЮСШ, тренується під керівництвом Михайла Васірука та Валерія Больчакова.