Тернопіль прийняв два легкоатлетичні турніри
![Тернопіль прийняв два легкоатлетичні турніри](http://sports.te.ua/upload/news/6f7f8967f38c48100c6633605c2fb1b6537634051ac40.jpg)
Відразу два великих легкоатлетичних турніри відбулись 8 травня у Тернополі. На бігових доріжках міського стадіону пройшли чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та Відкрита першість міста з легкої атлетики "Хто ти, майбутній олімпієць?", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Учасниками змагань стали майже двісті спортсменів із тринадцяти команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які представляли райони області, Луцький район Волинської області, міста Тернопіль та Хмельницький.
У командному заліку переможцем чемпіонату області серед юнаків та дівчат 2001 року народження і молодших стали представники ДЮСШ Тернопільського району, які набрали 1184 очки. Друге місце у вихованців ОДЮСШ (м. Тернопіль) із 1118 очками. Третє місце посіла команда ОДЮСШ "Колос" (м. Тернопіль).
Щодо подальших результатів турнірної таблиці, то команди розмістились так: Збаразька ДЮСШ, Кременецька ДЮСШ, ОДЮСШ "Колос"-ІІ (м. Тернопіль), Підволочиська ДЮСШ, Чортківська ДЮСШ, Зборівська ДЮСШ, Коропецька ДЮСШ, ОДЮСШ "Спартак" (м. Тернопіль).