Майбутні олімпійці зростають на Збаражчині

категорія: Легка атлетика | дата: 15 05 2014

Восьмого травня у Тернополі відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?" за участю команд ДЮСШ Західного регіону України (серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших). Проходили змагання на центральному стадіоні Тернополя. Взяли участь в них більше 20-ти команд з Тернопільської, Хмельницької, Волинської та Івано-Франківської областей. Загалом виступили більше 200 учасників — юних олімпійців.

Збаражчину гідно представила команда районної комунальної спортивної школи відділу освіти. Особливо вдало виступили наші дівчата. Так на дистанції 600 м впевнену перемогу здобула Марія Патроник (Синява). П’ятою на цій же дистанції була інша наша учасниця Інна Ткачук (Бутин). Одразу два других місця на дистанціях 60 м та 300 м здобула Катя Козак (Колодно). Третє місце на дистанції 300 м виборола Юліана Журанська (Синява).Трохи не дотягнули до призових місць наші хлопці. Олексій Малаховський (Синява) фінішував п’ятим на дистанції 1000 м, а Віталій Крижанівський (Коханівка) четвертим на дистанції 300 м.

В командному заліку збаражани зайняли високе четверте місце серед усіх команд та друге — серед районів Тернопільщини. Готував команду до змагань тренер-викладач Ігор Патроник.