Про нас
увійти

Тернополянка Наталія Олійник виграла Міжнародний пробіг з нагоди Дня Перемоги

категорія: Легка атлетика | дата: 14 05 2014
Тернополянка Наталія Олійник виграла Міжнародний пробіг з нагоди Дня Перемоги

9 травня в Ковелі, що на Волині, відбувся IX-тий Міжнародний Пробіг, присвячений Дню Перемоги. Переможницею на дистанції 8 км серед жінок стала тернопільська спортсменка, кандидат в майстри спорту Наталя Олійник, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

— Такі змагання у Ковелі вже є традиційними, — розповіла Наталя, — і я ще минулого року планувала на них потрапити. Однак цей задум вдалося здійснити лише зараз. І надзвичайно приємно, що вдалося перемогти.

За словами Наталі Олійник, цього року у змаганнях в Ковелі, окрім спортсменів з України, взяли участь легкоатлети з Польщі. Організація пробігу, який проходив вулицями міста, була на досить високому рівні, всі учасники отримали медалі, а переможці нагороджені кубками, дипломами та грошовими преміями.

Наталя Олійник є вихованкою тренера Ольги Стефанишиної, представляє ОДЮСШ, обласну школу вищої спортивної майстерності та Тернопільський Національний педагогічний університет імені В.Гнатюка.

До речі, 14 травня спортсменка вирушає до Києва, де візьме участь у xемпіонаті України з бігу на 10 тисяч метрів. Такі змагання триватимуть 15-16 травня. Окрім Наталі, яка виступатиме серед юніорів, честь Тернопільщини на цьому турнірі захищатимуть серед дорослих майстер спорту Іван Стребков, а серед молоді — кандидат в майстри спорту Іван Іщук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook