Про нас
увійти

Тернопільський "Інваспорт" провів легкоатлетичні змагання серед дітей та дорослих

категорія: Легка атлетика | дата: 07 05 2014
Тернопільський

Двадцять другий рік поспіль Тернопільський обласний центр фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" та управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації провели традиційні весняні змагання, що включають ІІ-ий етап спартакіади "Повір у себе" серед дітей та чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих. Учасниками стали близько ста спортсменів з вадами зору, слуху, фізичного та інтелектуального розвитку та ураженням опорно-рухового апарату, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Юні учасники змагалися у бігу 60 метрів, стрибку з місця та метанні м'яча. У програму чемпіонату області входили біг 100 метрів для чоловіків та жінок, біг 400 метрів для жінок та 800 для чоловіків, а також стрибку у довжину з розбігу.

Серед учасників змагань були майстри спорту різних рангів та призери престижних змагань, зокрема срібний призер чемпіонату світу в Японії Богдан Бадло, член збірної команди України Тетяна Шалапа, чемпіонки України Марія Мазурок та Ольга Зазуляк.

— Для спортсменів — це чудовий шанс проявити себе, досягти високих результатів у спорті, подати приклад людям з вадами здоров’я і, звісно ж, завжди залишатися у чудовій фізичній формі, — зазначив начальник Тернопільського обласного центру "Інваспорт" Олег Юзчишин. — Особлива надія — на юне покоління. Діти, які показали найкращі результати, продовжать боротьбу на Всеукраїнському етапі спартакіади "Повір у себе", який пройде у червні у оздоровчому таборі "Молода гвардія", що на Одещині.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook