Тернопільські легкоатлети стали призерами "Кубка Рівного"

категорія: Легка атлетика | дата: 16 04 2014
Тернопільські легкоатлети стали призерами

12 квітня 2014 року у місті Рівне пройшов традиційний всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Кубок Рівного".  На цих змаганнях взяло участь 11 спортсменів з Тернопільської ОДЮСШ "Колос".

У стрибках у висоту у наймолодшій віковій групі впевнену перемогу здобула Руслана Муравська, подолавши планку на висоті 1,45 м (ЗОШ № 10). На дистанції 100 м срібну  нагороду виборов Вадим Гулько (ЗОШ № 9). Він подолав дистанцію за 11,7 с. Третю сходинку п’єдесталу пошани на дистанції 400 м посів Володимир Москаль з результатом 56,3 с (ЗОШ № 19). У секторі для стрибків потрійним бронзову нагороду завоювала Леся Лесів, приземлившись на позначці 9,46 м (ЗОШ № 1).

Естафетна команда 4х100 м у складі Андрія Стахіва, Вадима Гулька, Володимира Допти та Володимира Москаля показала результат 45,7 с і посіли друге місце. Тренують спортсменів тренери-викладачі Тернопільської ОДЮСШ "Колос" Гавронська Наталія Ярославівна, Васірук Михайло Степанович та Ребар Василь Миколайович.

Джерело: Колос