Легкоатлети Руслан Даньків та Іван Іщук стали бронзовими призерами чемпіонату України з кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 02 04 2014

У Цюрупінську, що на Херсонщині, завершився весняний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях, які відбувалися у цьому місті вже десятий рік поспіль взяли 14 команд із різних регіонів України.  Отже, медалі чемпіонату вже традиційно розіграли в усіх вікових категоріях, а програму змагань завершували видовищні естафети. Тернопільську область на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів.

Щодо результатів тернополян, то серед дорослих на дистанції 4 км Руслан Даньків (ШВСМ, ТНПУ ім. Гнатюка) виборов бронзову нагороду. Результат спортсмена — 12.14,0 с, тренує його Ольга Стефанишина. До речі, це перша медаль Руслана Даньківа на змаганнях такого рівня.

Також вперше на дистанції 10 км серед молоді здобув "бронзу" і представник обласної ДЮСШ, студент ТНЕУ Іван Іщук. Його результат 32.07,0 с. Тренер спортсмена Богдан Дуда. На дистанції 2 км серед дівчат Оксана Пиж (вихованка Ольги Стефанишиної, ОДЮСШ, Тернопільське ВПУ №1) з результатом 7.14,0 с посіла п’яте місце.

Серед жінок на дистанції 8 км представниця обласного ФСТ "Колос" Ірина Масник із результатом 30.22,0 с була восьмою. Таке ж місце з результатом 36.29,0 с на дистанції 6 км серед юніорів здобув і Василь Кулевчук (обласна ДЮСШ, тренер Богдан Дуда). А ще один вихованець Богдана Дуди, студент ТНЕУ Андрій Галасюк з результатом 22.51,0 с був дев’ятим.

Загалом у командному заліку збірна нашої області зайняла 7 місце, поступившись лише одне очко волинянам, які стали шостими.