Тернополяни стали призерами Всеукраїнського легкоатлетичного турніру

категорія: Легка атлетика | дата: 13 03 2014

У Калуші Івано-Франківської області 8 березня відбувся традиційний всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина.

Вдало виступила на цьому турнірі команда Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос". На дистанції 50 м із новим рекордом змагань перемогу здобув Вадим Гулько. Він подолав дистанцію за 6,0 с. Попередній рекорд також належав тернополянину Віталію Чикалу і був встановлений в далекому 1999 році. На цій же дистанції у дівчат перемогла Юлія Рибак із результатом 7,0 с.

Ще одне золото в скарбничку команди завоювала у стрибках у висоту Руслана Муравська — 1,45 м. Срібні медалі для команди вибороли: Вадим Гулько (300 м — 45,0 с), Владислав Гурзель (стрибки у висоту — 1,45 м), Назар Савків (с/х 3000 м — 14,44,0). Третє місце зайняв Юрій Кашуба в бігу на 1000 м — 3,09,7, а також комбінована естафетна команда у складі Юлії Рибак, Яни Ясній, Володимира Москаля та Вадима Гулька.

Тренують спортсменів: Ребар В.М., Данилюк О.І., Гавронська Н.Я., Васірук М.С. та Зозуля В.М.

Джерело: Колос