Тернополянка Оксана Ралько стала чемпіонкою України з рекордом

категорія: Легка атлетика | дата: 26 02 2014

Тернопільські легкоатлети Іван Стребков та Оксана Ралько стали чемпіонами України з цього виду спорту.

Чемпіонат України серед дорослих та молоді (U-23) відбувався у Сумах з 19 до 21 лютого і зібрав спортсменів з усіх куточків України. Наш Іван Стребков, який навчається у економічному університеті і представляє товариство "Динамо" став чемпіоном у бігу на 3000 м. А студентка педуніверситету Оксана Ралько стала першою у бігу на дистанції 400 м у молодіжній групі. При цьому наша землячка встановила новий рекорд Тернопілля на цій дистанції серед дорослих. Чотиристаметрівку дівчина подолала за 54:83 сек.

Додамо, що змагатися у фіналі Оксані Ралько довелося зі значно старшими спортсменками. Втім, дівчина показала клас і також посіла 5-те місце у заліку дорослих легкоатлетів.

Ще одна студентка педуніверистету Наталія Солтан виборола срібну нагороду серед молоді та стала четвертою серед дорослих. Легкоатлетка виступила у бігу на дистанції 3000 м. Додамо, що ця трійка спортсменів тренується у школі вищої спортивної майстерності під керівництвом Михайла і Тетяни Борейко.

Загалом збірну Тернопілля на чемпіонаті України у Сумах представили 16 спортсменів. Друге місце у секторі для метання ядра посів Андрій Бородкін. Юлія Баралей була четвертою у бігу на 400 м, а Олег Данилюк став сьомим у секторі для стрибків у довжину. У вісімку кращих також увійшли Микола Скоромний, Наталія Олійник та Віктор Ворко.

У загальному заліку збірна Тернопілля посіла 9-те місце серед молоді та 12-те — серед дорослих.

Джерело: 20 хвилин