Про нас
увійти | реєстрація

За призи "від Миколая" боролися юні легкоатлети Тернопільщини

категорія: Легка атлетика | дата: 27 12 2011 | переглядів: 829
За призи

За призи "від Миколая" боролися і юні легкоатлети Тернопільщини. До манежу національного педагогічного університету на традиційні змагання, організовані обласною дитячо-юнацькою спортивною школою, прибули близько півтори сотні юнаків і дівчат 1998 року народження та молодших із дванадцяти команд районних спортивних шкіл і Тернополя.

Запропоновані наставниками випробування в бігу на 60 і 300 метрів, стрибках у висоту й довжину, штовханні ядра початківці, що не може не радувати, намагалися здолати з максимальною самовіддачею. Не могла не потішити досвідчених спеціалістів і та обставина, що не міліє джерело талановитої дітвори в наших селах і районних центрах. Лише у вихованця Наталі Гавронської Андрія Стахіва з Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос" не виявилося конкурентів у спринті і стрибках у довжину. В решті ж видів перемогли бігуни Оксана Більчак із Зборівської (тренер Володимир Небельський), Тарас Мар’яш із Підволочиської (Сергій Мар’яш) та Ірина Ніколайчук з Кременецької (Сергій Ткачук) спортивних шкіл, штовхальники ядра Іван Харюк з Бучача (Іван Чуба) і Соломія Пилип із Коропецької школи-інтернату (Володимир Басараб) та стрибуни Василя Лучки з Кам’янок Підволочиського району Ярина Сидор і Юрій Остапів. Двічі на п’єдестал, як Андрій Стахів і Ярина Сидор, сходили також Руслана Зятківська із Зборівської, Христина Плева з Борщівської, Матвій Гейна з обласної дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Варто наголосити, що майбутнє більшості з названих дітей, сподівання на те, що в недалекому майбутньому вони завойовуватимуть нагороди до скарбнички збірної Тернопільщини, майже цілком залежать від старших "дядь", наділених чиновницькими рангами. Коли й надалі відкриття спортивного ліцею відбуватиметься лише на словах, перспективну молодь радо приймуть спортивні заклади Київської, Львівської, Івано-Франківської областей, де їм завжди готові створити сприятливі умови для підвищення майстерності і навчання.

Усі ж переможці і призери змагань нагороджені грамотами та солодкими призами.

Джерело: Вільне Життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: