Легкоатлети тернопільського "Колосу" здобули дев'ять нагород у Вінниці

категорія: Легка атлетика | дата: 14 02 2014
Легкоатлети тернопільського

У Вінниці 9-10 лютого відбувся зимовий чемпіонат всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства  "Колос" АПК України з легкої атлетики.

В змаганнях взяла участь збірна команда  Тернопільського обласного ФСТ "Колос" та  Тернопільської ОДЮСШ "Колос" .

Золоті нагороди змагань у скарбничку команди завоювали Назар Рибій (60 м — 6,95 с), Андрій Бородкін (штовхання ядра — 19,05 м), Олег Данилюк (стрибки у довжину — 7,26 м), Віра Зозуля (с/х 5000 м — 25:22.38).

Срібні медалі у активі Назара Савківа (с/х 5000 м — 25:17,56) та Валентини Іваницької (с/х 5000 м — 26:45,41). Бронзові медалі завоювали одразу четверо спортсменів: Андрій Кармелюк (стрибки у висоту — 2,05 м), Христина Стефанишина (стрибки у висоту — 1,65 м), Ольга Стадник (с/х 5000 м — 27:56,45) та Віталій Чикало (60 м — 7,04 с).

У загальнокомандному заліку спортсмени Тернопільщини посіли третє місце. Тренують спортсменів тренери-викладачі Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос": Кармелюк Є.Т., Васірук М.С., Зозуля В.М.

Джерело: Колос