Про нас
увійти

Новий рекорд Тернопільщини у легкій атлетиці

категорія: Легка атлетика | дата: 30 01 2014
Новий рекорд Тернопільщини у легкій атлетиці

У Запоріжжі з 27 по 28 січня проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, у якому взяли участь спортсмени ФСТ "Колос", виступивши загалом успішно.

До копілки збірної області вони принесли 195 очок.  У штовханні кулі  майстер спорту міжнародного класу Андрій Бородкін виборов перше місце з результатом 19 м 32 см. Це новий рекорд Тернопільської області для закритих приміщень.

Зважаючи на відсутність в області елементарних умов для занять легкою атлетикою в зимовий період, особливо критикувати наших земляків, швидше за все, не варто. Вони готувалися до цих змагань в екстремальних умовах доволі суворої зими і під час дебютних у сезоні стартів продемонструвати максимум можливого. П’ятим у потрійному стрибку фінішував Дмитро Чорнота з результатом 15 м 18 см.  Хотілося б відмітити успіх майстра спорту міжнародного класу і водночас тренера з легкої атлетики Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос" Віри Зозулі, яка продемонструвала значно молодшим спортсменкам Олесі Каленській та Христині Михайлишин, як  необхідно виступати на змаганнях.

До вирішального забігу спринтерів потрапив Олег Данилюк, але у фіналі «Б» фінішував останнім із-за травми, яку отримав під час змагань.

Успішні старти наших спортсменів, дозволили збірній Тернопільщини посісти десяте місце в командному заліку, набравши 444 очка.

30 та 31 січня у манежі в Запоріжжі боротимуться за нагороди чемпіонату України юнаки та дівчата 1997 року народження і молодші. У складі команди виступають 9 юних спортсменів, з яких 6 представники Тернопільського обласного ФСТ "Колос". 4 спортсмени представляють обласну ДЮСШ "Колос" Допта Володимир (біг 400 м), Савків Назар (с/х 5000 м), Христина Стефанишина (стрибки у висоту), Андрій Стахів (стрибки у довжину, біг 60 м) та Віктор Сенчук (Чортківський район) та Іван Карюк (Бучацький район).

Джерело: Колос

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook