Про нас
увійти

Студентка ТНЕУ Ганна Тітімець — у десятці найкращих спортсменів-студентів України

категорія: Легка атлетика | дата: 22 01 2014
Студентка ТНЕУ Ганна Тітімець — у десятці найкращих спортсменів-студентів України

За результатами опитування, яке було проведено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України серед спортивних журналістів загальнонаціональних та регіональних засобів масової інформації (газети, журнали, радіо, телебачення, інтернет-видання) визначено десять найкращих спортсменів-студентів, які упродовж 2013 року успішно представили освітянський спорт на міжнародній арені.

Приємно відзначити, що на 9 місці цього рейтингу студентка Тернопільського національного економічного університету Ганна Тітімець — чемпіонка (400 метрів з бар’єрами) з легкої атлетики ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади-2013.

Головну увагу експерти звернули на виступи українських студентів на головних стартах сезону 2013 року — літніх та зимових Всесвітніх Універсіадах, які відбулися у Казані (Російська Федерація) та місті Тренто (Італійська Республіка) відповідно. Нагадаємо, що вітчизняні представники літніх видів спорту на аренах Казані здобули 77 медалей (12 золотих, 39 срібних, 26 бронзових). На студентських зимових Іграх у Тренто українська команда виграла 9 медалей (по три золоті, срібні та бронзові). У підсумку майже з тридцяти спортсменів українські спортивні журналісти обрали ТОП-10.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков щиросердно привітав лауреатів ТОП-10 найкращих студентів-спортсменів 2013 року з новорічно-різдвяними святами, побажав їм, а також їхнім наставникам, успіхів у навчанні, наполегливих тренувань, успішних виступів на престижних міжнародних турнірах, які їх чекають у новому сезоні-2014.

Джерело: ТНЕУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook