Тернополянин Іван Стребков посів 16 місце на чемпіонаті Європи із кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 12 12 2011

Серед всіх українців, які брали участь у забігах, найбільшу увагу було прикуто до двох представників Тернопільщини - Івана Стребкова та Богдана Костіва.

Чоловіча збірна України віком до 23 років на дистанції 8170 м. у Веленьї стартувала повноцінною командою. Потужним фінішним спуртом перемогу в цій категорії виборов француз Флоріан Карвалго. Час тріумфатора - 23:44 хв.

Найкращим серед українців був тернопільський легкоатлет - Іван Стребков (24:05), який фінішував на 16-му місці. Не надто відстав від нашого земляка Дмитро Сірук (24:07), який завершив дистанцію на 18-ій позиції відповідно. Олександр Жулинський був на фініші 49-им (24:42), Ігор Порозов з показником 25:02 фінішував 58-им. У Артема Казбана – 74-тe місце (25:29)

У загальнокомандному заліку наші хлопці набрали 141 очкo і посіли восьме місце з-поміж 15-ти збірних. На першу сходинку п’єдесталу вперше піднялися норвежці (59 очок). Британці з сумою 76 очок залишилися другими. Бронза – у збірної Франції (94 очки).

Ще один вихованець тернопільської легкої атлетики Богдан Костів взяв участь у юніорських змаганнях на дистанції 6070 м. Нашому земляку вдалося подолати дистанцію за 18:55 хв, що відповідає 50-му результату. Найкращим серед українців був Єгор Жуков, який посів 10-ту сходинку.