Тернопільські легкоатлети вдало виступили на кубку України зі спортивної ходьби

категорія: Легка атлетика | дата: 06 11 2013

У Мукачево відбувся кубок України зі спортивної ходьби та міжнародні змагання "Кубок Карпат", які цього року відзначили двадцятирічний ювілей, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

2 листопада на старт стадіону СОК ДЮСШ вийшли більше ста спортсменів із десяти областей України, а в "Кубку Карпат" виступили й команди Молдови та Угорщини.

Щодо результатів тернопільських легкоатлетів, то на дистанції 10 км серед дорослих Олеся Каленська стала бронзовою призеркою змагань, а серед молоді Христина Михайлишин посіла п’яте місце. Дівчата — вихованки обласної ШВСМ, тренер — заслужений тренер України Ярослав Смечук.

Серед юніорок на дистанції 10 км тернополянка Ольга Стадник була шостою, Олена Сорока — восьмою. На дистанції 5 км серед юнаків до 15 років Назар Савків зайняв четверте місце, а серед дівчат до 17 років Валентина Іваницька стала п’ятою.

Усі спортсмени — представники Тернопільської ОДЮСШ "Колос", де тренуються під керівництвом Віри Зозулі. До речі, на кубку України зі спортивної ходьби в Мукачево саме Майстер спорту України Міжнародного класу, учасниця трьох Олімпіад Віра Зозуля спеціальний приз "За волю до перемоги", який започаткувало Закарпатське обласне відділення Національного Олімпійського комітету, вручала мукачівцю Ігорю Поляку.

У командній першості збірна Тернопільської області посіла шосте місце, а перемогу святкувала команда Волині. Другими були закарпатці, а третє місце вибороли представники Житомирської області.

Додамо також, що Олеся Каленська навчається на факультеті фізичного виховання Центру післядипломної освіти ТНПУ імені Володимира Гнатюка, Ольга Стадник, Олена Сорока та Христина Михайлишин — студентки ТНЕУ, Валентина Іваницька вчиться у Технічному коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя, а Назар Савків є учнем Тернопільської ЗОШ №14.