Тернополянин Іван Стребков — вп'яте поїде на чемпіонат Європи з кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 04 11 2013

Чергова перемога на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу — в активі студента економічного університету Івана Стребкова.

Йому не було рівних на дистанції 8000 метрів. Попри серйозну конкуренцію спортсмен здобув путівку на чемпіонат Європи.

— Традиційно змагання з кросу проходять у Білій Церкві, — каже тренер Михайло Борейко. — Цього року підібрався сильний склад учасників.

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, що відбулися на Київщині 26-27 жовтня, відвідали 11 представників Тернопілля. Найбільшого успіху добився "динамівець" Іван Стребков. Хлопець став чемпіоном України, вигравши забіг на дистанції 8000 м.

— Дані змагання були відбірковими на чемпіонат Європи з кросу, - пояснює тренер спортсмена. — Тож Іван дуже впевнено, але доклавши чимало зусиль, виборов місце у збірній України.

Додамо, що цьогорічний чемпіонат Європи пройде з 9 до 12 грудня у столиці Сербії — Белграді. Для вихованця школи вищої спортивної майстерності – це вже п'ята поїздка на європейські старти. Найвищим досягненням Івана Стребкова є четверте місце на чемпіонатах Європи з кросу.

— У Івана — шостий результат в Європі у бігу на дистанції 5000 м, — додає Михайло Борейко. — Ця дистанція близька до 8000 м, а тому маємо надії на успішний виступ спортсмена.

До складу збірної України з кросу разом з Іваном Стребковим включили також студентку педуніверситету Наталію Солтан. До того ж, у тренерський штаб команди увійшов, власне, Михайло Борейко, який разом із дружиною Тетяною тренують цих спортсменів.

У загальному заліку чемпіонату України з кросу, збірна команда Тернопілля посіда доволі високе 5-те місце. Перемогу тут святкували дніпропетровські легкоатлети. П'яті місця завоювали наші Назар Штиюк (3000 м), Наталія Олійник (4000 м) та Оксана Пиж (2000м). Шостою на дистанції 1000 м була Оксана Більчак. Таку ж позицію після фінішу на 4000 м зайняв і наш Андрій Здебський. А Вадим Лонський був сьомим у бігу на 1000 м. У десятку кращих також увійшов Руслан Даньків, який долав 8000 м.

Додамо, що збірну Тернопілля формували вихованці обласної дитячо-юнацької спортшколи, спортшколи Тернопільського та Зборівського районів.

Джерело: 20 хвилин