Тернополянин Іван Стребков став чемпіоном України з легкоатлетичного кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 31 10 2013

24-26 жовтня у Білій Церкві зібрались найкращі кросмени з 24 областей, щоб розіграти чемпіонські титули на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь спортсмени усіх вікових груп: дорослі, молодь, юніори та юнаки, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На дистанції 8 кілометрів з результатом 24 хвилини та 58 секунд звання чемпіона України виборов студент Тернопільського національного економічного університету, представник обласного ФСТ "Динамо", вихованець подружжя Михайла та Тетяни Борейків Іван Стребков.

Щодо інших учасників збірної команди нашої області, треба відзначити виступи Наталі Олійник, яка в забігу серед жінок молодіжної групи на дистанції 4 кілометри посіла п’яту сходинку з результатом 14 хв. 41 секунда. Така ж позиція в турнірній таблиці і у Оксани Пиж, яка у забігу дівчат-юніорок подолала двокілометрову дистанцію з результатом 7 хв. 14 секунд. Ще одне п’яте місце у Оксани Більчак. Серед дівчат юнацької групи спортсменка виступила на кілометровій дистанції з результатом 3 хв. 11 секунд. Тренує легкоатлеток тренер обласної ДЮСШ Ольга Стефанишин.

Підтримав колег по команді в забігу серед юніорів і Назар Штиюк. У нього п’ятий результат на дистанції 3 кілометри, яку спортсмен пробіг за 9 хвилин 31 секунду. Наймолодший учасник нашої збірної Вадим Лонський подолав кілометрову дистанцію за 2 хв. 47 секунд і посів сьому сходинку серед юнаків. Тренують Назара та Вадима подружжя Борейків.

У комбінованій естафеті 4х1 км команда тернополян у складі Наталі Олійник, Надії Луцик, Назара Штиюка та Миколи Скоромного посіли сьому сходинку з результатом 12 хв. 08 секунд.

У загальнокомандному заліку з результатом 350 очок збірна Тернопільської області на п’ятому місці. А випередили нашу команду збірні команди Дніпропетровської (243 оч.), Київської (247 оч.), міста Києва (294 оч.) та Харківської  (349 оч.) областей.