Про нас
увійти

У Тернополі понад 160 учасників прийняли старти в легкоатлетичному кросі

категорія: Легка атлетика | дата: 14 10 2013
У Тернополі понад 160 учасників прийняли старти в легкоатлетичному кросі

З жовтня 2013 року до травня 2014 року в області проводитимуться ХVІІІ Спортивні ігри учнівської молоді Тернопільщини.

У комплексних змаганнях братимуть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів області І-ІІ та І-ІІІ ступенів з усіх районів області та міста Тернополя. Традиційно такий спортивний захід відбувається у три етапи: спочатку найкращих юнаків та дівчат відбираються на першостях шкіл, ліцеїв, коледжів та закладах інтернатного типу.

На другому етапі проводяться районні першості та турніри. На третьому етапі збірні районів з легкоатлетичного кросу, футболу, волейболу, гандболу, баскетболу, вільної боротьби, настільного тенісу, лижних перегонів, спортивного туризму та легкої атлетики делегують своїх представників на обласні змагання.

Перші такі змагання за програмою ХVІІІ Спортивних ігро учнівської молоді Тернопільщини відбулися у суботу, 12 жовтня. Відтак понад 160 учасників прийняли старти в легкоатлетичному кросі, що проводився в Кутківецькому лісі, поблизу телевишки. Дівчата долали дистанцію у 1000 метрів, юнаки з навчальних закладів І-ІІ ступенів — 2000 метрів, а ті, що навчаються в навчальних закладах І-ІІІ ступенів — у 3000 метрів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook