Тернопільські легкоатлети на чемпіонаті України виступили вдало

категорія: Легка атлетика | дата: 04 10 2013

В Ялті завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1996 року народження та молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у цих змаганнях взяли представники 108 ДЮСШ, 24 СДЮШОР, 27 команд з областей України, Києва та Севастополя. Тернопільщину на турнірі представляла команда, в складі якої виступило 13 спорстменів.

Щодо особистих результатів, то представниця ДЮСШ "Колос" Ірина Конащук у стрибках в висоту з результатом 165 см здобула срібну медаль. Вихованець Чортківської ДЮСШ Віктор Сенчук у бігу на дистанції 200 метрів виборов "бронзу", а у стрибках в довжину з результатом 6 м 70 см зайняв п’яте місце. Також п’ятою стала Оксана Пиж (обласна ДЮСШ) у бігу на 3 тисячі метрів.

Вихованець ДЮСШ "Колос" Володимир Допта з результатом 52,42 здобув 6 місце в бігу на 400 метрів. Теж 6 місце посіла вихованка Зборівської ДЮСШ Оксана Більчак у фіналі в бігу на 600 метрів. До речі, як розповів відповідальний секретар Федерації легкої атлетики області Леонід Дахновський, Оксана — 1998 року народження, і була наймолодшою учасницею команди. Однак вдалий виступ у фіналі дав спортсменці можливість виконати норматив І дорослого розряду.

Шостим у фіналі зі штовхання ядра був і Іван Карюк — представник Бучацької ДЮСШ, 1998 року народження. А у стрибках в висоту спортсменки ОДЮСШ "Колос" Христина Стефанишина і Юлія Лукачат завершили змагання на сьомому та дев’ятому місцях, відповідно. Їхня колега по команді Валентина Іваницька у спортивній ходьбі на 5000 м метрів фінішувала десятою. Десяте місце зайняв серед юнаків і ще один вихованць ОДЮСШ "Колос" Олександр Хома у стрибках в висоту.

Команда у складі: Віктор Сенчук, Олександр Хома, Олег Цебринський та Володимир Допта — стала бронзовим призером в естафетному бігу на 100+200+300+400 м серед команд областей України. А команда дівчат у складі: Юлія Лукачат, Оксана Більчак, Христина Стефанишина та Діана Плетенюк — в естафетному бігу на 100+200+300+400 м посіла сьоме місце.

Загалом, за словами Леоніда Дахновського, команда області на цьогорічному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1996 року народження та молодших виступила досить вдало.

— Це можна вважати одним із кращих наших виступів за останні роки, — переконаний Леонід Володимирович, — а команда Тернопільської ОДЮСШ "Колос" у загальнокомандному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України посіла шосте місце з сумою очок 143.