Тернопільська ОДЮСШ "Колос" — у 10 кращих ДЮСШ України

категорія: Легка атлетика | дата: 03 10 2013
Тернопільська ОДЮСШ

Команда Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи  "Колос" повернулась з чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 1996 р.н. та молодші, який проходив у Ялті  з 27 по 30 вересня.

У секторі для стрибків у висоту Ірина Конащук подолала планку на висоті 165 см і виборола срібну медаль. Христина Стефанишина і Юлія Лукачат завершили змагання на сьомому та дев’ятому місцях відповідно. Тренує спортсменок Кармелюк Є.Т.

Ще один вихованець Євгена Тимофійовича у стрибках у висоту серед юнаків зайняв десяте місце. Валентина Іваницька у спортивній ходьбі на 5000 м метрів фінішувала десятою. Готувала спортсменку Зозуля В.М. Володимир Допта на дистанції 400 м показав у фіналі результат 52,42 і фінішував шостим. Спортсмена тренує Васірук М.С. та Гавронська Н.Я.

У загальнокомандному заліку серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернопільська ОДЮСШ "Колос" посіла шосте місце з сумою очок 143. Перемогу здобула Дніпропетровська МК ДЮСШ — 268 очок, друге місце посіла ОДЮСШ м. Суми — 235 очок, третє місце у Харківської КЗ КДЮСШ "ХТЗ" — 212 очок. Всього у змаганнях взяли участь 108 ДЮСШ з усіх регіонів України.

Джерело: Колос