У Тернополі відбувся легкоатлетичний крос
![У Тернополі відбувся легкоатлетичний крос](http://sports.te.ua/upload/news/fb47669c72747f18aec620565e6a93ea52331448c2c1f.jpg)
Сьогодні, 13 вересня, в парку Національного Відродження відбувся осінній легкоатлетичний крос, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Змагання провів регіональний центр з фізичної культури і спорту "Інваспорт".
Участь у пробігу взяло 65 представників "Інваспорту" області. А чемпіонами у своїх нозологіях стали тернополяни Іра Іванська та Ігор Олеськів, Микола Хрупалик та Ірина Душка, Віталій Фреяк із Бучацького району, а також спортсмени з Теребовля Володимир Палій, Марія П’ятничка, Степан Вертепний та Марія Мазурок.
Головний суддя змагань Володимир Казмірчук, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.