Успіхи тернопільських легкоатлетів на чемпіонаті України

категорія: Легка атлетика | дата: 31 07 2013

570 спортсменів з 27 регіонів України та багатоборець з Ірану стали учасниками чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з легкої атлетики. Такі визначні спортивні події 23-27 липня паралельними заліками проходили в Донецьку, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо виступів команди тернопільських легкоатлетів, то у штовханні ядра серед чоловіків перемогу відсвяткував майстер спорту міжнародного класу Андрій Бородкін із результатом 19,53 м. Для порівняння, здобуток срібного призера змагань Андрія Семенова з Одеси — 18,78 м.

Дві срібні медалі у метанні диска — серед дорослих та серед молоді, показавши результат 56,15 м, здобув Іван Панасюк. В той час, як "золотий" результат — 58,74 м — продемонстрував спортсмен із Дніпропетровська Микита Нестеренко.

Срібну медаль у бігу на дистанції 200 метрів серед молоді виборола і Оксана Ралько, а серед дорослих вона стала сьомою. До речі, результат спортсменки — 24.30 с — це її особистий рекорд.

Ще одне "срібло" у скарбничку нашої команди серед молоді завоював Сергій Крук. У секторі для стрибків у довжину спортсмен приземлився на позначці 7,16 м. А в загальному заліку серед дорослих Сергій став п’ятим.

Із особистим рекордом 13.53,43 хв у бігу на дистанції 5000 м перше місце серед молоді виборов Іван Стребков. Цей результат дозволив спортсменові посісти четверту позицію у загальному заліку серед дорослих.

Серед молоді у бігу на дистанції 5000 м бронзову медаль із результатом 18.05.98 хв здобула Наталя Олійник, а у бігу на 3000 м з перешкодами спортсменка стала четвертою.

Ще один особистий рекорд встановив на цих змаганнях Руслан Даньків, який у бігу на 1500 м показав результат 3.52,12 хв і виконав норматив кандидата в майстри спорту, зайнявши серед молоді четверте місце. На дистанції 5000 м з результатом 15.07.91 хв спортсмен серед молоді був шостим.

П’ятим серед дорослих у потрійному стрибку із особистим рекордом у 15.86 м став на чемпіонаті Дмитро Чорнота.

Таке ж місце, але у бігу на 3000 метрів з перешкодами, зайняв Андрій Здебський. Його результат — 9.01,19 хв.

Ще один тернопільський легкоатлет Олег Данилюк у бігу на 100 м у фіналі серед дорослих посів 8 місце, а його колега по команді Назар Рибій на дистанції 200 м з результатом 22.42 с серед молоді став одинадцятим.

Щодо виступу нашої команди в естафеті 4х100, то Олег Данилюк, Віталій Чикало, Назар Рибій та Сергій Крук з результатом 42.28 зайняли серед дорослих 4 місце.